Osnovna škola Ivana Granđe Soblinec Sesvete

Testiranje i upisi u prvi razred za školsku godinu 2024./2025.

Naš školski liječnik je

Dr. Petra Kreković-Pizent petra.krekovic@stampar.hr

Lidija Strbad, ms lidija.strbad@stampar.hr

Ninska 10; 01 2007 294

Parni datumi: poslijepodne 14-18

Neparni datumi: prijepodne 8-12

Upisno područje naše škole čine: Soblinec, Gajec, Popovec, Budenec (zajedničko upisno područje s OŠ Sesvetski Kraljevec), Budenečka cesta I. odvojak (zajedničko upisno područje s OŠ Sesvetski Kraljevec), Šašinovec, Žerjavinec, Belovar, Lužan, Adamovec, Glavnica Donja, Glavnica Gornja, Moravče, Jesenovec. Za učenike izvan upisnog područja treba obaviti pregled prema upisnom području (postupa se prema čl.18 Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnim i srednjim školama NN 156/23)

Pedagoški pregled djece dorasle za upis u prvi razred obavlja se u školskim prostorima, na temelju pisanog poziva roditeljima.

Od 15. veljače do 15. travnja 2024. obavljaju se pregledi djece koja su prošle školske godine dobila odgodu, a od travnja na dalje odvijaju se pregledi ostale djece.

Ako imate pitanja ili do sredine svibnja ne dobijete poziv, nazovite 01 2042 008, kućni 3 ili 5, školsku psihologinju, pedagoginju ili edukacijsku rehabilitatoricu.

Za Soblinec

Za Adamovec

Glavnica Donja

Nije bilo novih odgovora u zadnjih mjesec dana.