Izvanučionička nastava

Trenutno su na snazi Upute o provedbi izvanučioničke nastave, po kojima je organizacija ovog oblika nastave otežana. Do daljnjega je odgođena provedba programa Škole u prirodi,škole plivanja, dvodnevni izlet u Vukovar i sl.   Organizacija posjeta i izleta  u  propisanim uvjetima  dodatno bi povećala troškove organizacije i opteretila budžet roditelja. Škola je napravila plan posjeta i izleta  za drugo polugodište.  Bit će ih  moguće organizirati ukoliko se promjeni epidemiološka situacija, tj. ukoliko dođe do izdavanja novih mjera za suzbijanje zaraze od Corona virusa.

« Srpanj 2021 »