Nabavka udžbenika.

U sljedećoj školskoj godini u 4.,5. i 8. razredu  koristit će se isti udžbenici kao i ove školske godine ( većina udžbenika).   U 2.,3.,6. i,7. razredu koristit će se novi udžbenici. U 8. razredu će se koristiti novi udžebenici iz predmeta biologija , kemija i fizika.

Nabavka udžbenika i radnih bilježnica za roditelje naše škole bit će besplatna.

Popis  udžbenika koje plaća Ministarstvo znanosti i obrazovanja i radnih bilježnica koje plaća Grad Zagreb  nalazi se u prilogu, kao i popis  odobrenih radnih materijala koje učitelji preporučuju roditeljima i koji će se koristiti uz prethodnu suglasnost roditelja, o čemu će roditelji dobiti informaciju na prvom roditeljskom sastanku.