Podaci o članovima Vijeća roditelja:

Konstituirajuća sjednica Vijeća roditelja u školskoj godini 2019/2020.   održana je 26.09.2019. godine.   Vijeće roditelja sastavljeno je od 31 člana. Za predsjednicu Vijeća roditelja izabrana je gđa.  Snježana Čupen, predstavnik roditelja  5.b razreda iz matične škole.  Zamjenica predsjednice je gđa.  Mihaela Frigan, predstavnik roditelja  5. razreda PŠ Adamovec.

U Soblincu, 3.10.2019.

Predstavnik roditelja u Školskom odboru  je gđa. Ivana Buči.  Izabrana je na sjednici Vijeća roditelja, održanoj 16.03.2017. godine

« Kolovoz 2021 »