Školske novine

U siječnju 2013. izašao je novi broj našeg školskog lista Kresnice.
U nastavku možete pročitati riječ urednice.

Poštovani čitatelji,

zadovoljstvo mi je pozdraviti vas u novom broju Kresnica.
Pri odabiru članaka za naš novi broj nastojali smo pokriti što više područja iz života škole te vam tako donosimo zanimljivosti s putovanja učenika, športskih i kulturnih događanja.
Za temu broja odabrali smo bonton. skup pravila lijepoga ponašanja, ne zato što mislimo da se učenici naše škole ne znaju kulturno ponašati, već da se podsjetimo što to bonton jest te na neke sitnice koje mogu uljepšati život, a možda smo ih u žurbi zaboravili.
Kao i svake godine, i ove smo promijenili dosta učitelja pa smo u ovom broju odvojili par stranica za upoznavanje s novima i podsjetnik na neke koji su nam se vratili.
Naravno, nismo odoljeli da vas ne izvijestimo o doživljajima s našeg puta u Šibenik, na državnu smotru LiDraNo, gdje su naše prošlogodišnje Kresnice proglašene jednim od 20 najboljih listova u Hrvatskoj što smatramo izuzetnim uspjehom i poticajem da budemo još bolji.
Stoga vas, dragi učenici, roditelji i učitelji, i dalje pozivam na aktivno sudjelovanje u kreiranju našeg i vašeg časopisa. Radovat ćemo se svim sugestijama, ali i pozitivnim kritikama koje će pomoći u ostvarenju željenog cilja.

Do sljedećeg broja pozdravlja vas urednica Kresnica.

Dragica Vidaković Jurčević, prof.